Biz Kimiz

alican hakkındaAlican  Nakliyat 1985 yılından bu yana profesyonel hizmet vererek ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, piyano gibi değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız. ofis büro taşımacılığı sektöründe müşterilerine beklentilerinin üstünde etkin ve teknolojik çözümler sunarak hizmet vermekteyiz. Alican  Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü taşınma ve nakliyecilik eşya depolama ofis büro taşıma ihtiyaçlarına kolay, hızlı, kaliteli ve ekonomik olarak ulaşmalarını sağlamaktayız….. ilk olarak prensibi insanların taşımacılık sektöründe yaşadıkları sorunları ortadan kaldırıp  taşıma işlemi yapılırken rahat bir nefes aldırmaktır.Kendimizi anlatmaktan ziyade hizmetimizle sizlere ispat etmeyi tercih ederiz.

Alican nakliyat  şehiriçi şehirler arası evden eve taşıma,  ofisten ofise taşıma, banka taşımacılığı, fabrika taşımacılığı vb. taşımacılık hizmetlerinde gösterdiği üstün hizmet kalitesinden dolayı  taşımacılık sektörde de kendinden emin adımlarla zirveye çıkmıştır.
sizde Alican nakliyatla taşınmanın keyfini yaşayın biz kendimize göveniyor sözümüzde duracağımızın garantisini veriyoruz.

kars ofis taşıma fiyatları, kars eşya taşıma, ofis nakliye, ofis taşımacılığı Son Yazılar FriendFeed

HIZLI İLETİŞİM

MERKEZ : 0312 911 2306             ANKARA

GSM : 0(532) 274-87-13        İSTANBUL

alicannakliye@gmail.com

Son Yorumlar